• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat

Kurumsal kimliği ile ön plana çıkan  şirketler aracılığı ile yapılan ev ve ofis nakliyesi her zaman müşterilerin en az yıpranma ile sonuç aldığı işlemler arasındadır. Çünkü nakliye sektörü son 10 yıldan beri bir çok işinde uzman olmayan ve sadece günlük kazanç elde etmeyi amaçlayan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Kurumuz İzmit Evden Eve Nakliyat Birlik Nakliyat olarak Marmara Bölgesinde işini hassasiyet ile yapan ve bu kapsamda sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ev eşyalarının bir yerden başka bir yere nakliyesi konusunda kendini yenileyen vizyona sahiptir.

Sektöründe Öncü Firmamız Birlik Nakliyat

Tüm ekip ve elemanlarımız bu konuda kesin eğitimler alarak en iyi taşınmayı yapmak amacıyla eğitilmektedir. Kendi öz filoları ile Kocaeli genelinde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Kurumumuz Merkez ofisi aracılığı ile tüm yurda hizmet vermektedir. Nakliyat sırasında en önemli noktalardan birisinin montaj ve demontaj olduğunun farkındayız. Bu yüzden şirketimiz bu konuda büyük mobilya şirketlerinde çalışmaktadır. Her zaman işini en iyi yapan kişiler ile çalışmaktadır. Ekiplerimiz arasında marangozluk alanında yıllarını vermiş ve bu konuda Türkiye’nin en iyi çalışanları mevcuttur. Her türlü mobilya aksamını söküp numaralandırıp ve daha sonra ambalajlayarak yeni evinize taşınması sürecinde hizmet vermekteyiz. Yeni eve gelen mobilyalar uzman ekipler ile kurulum sürecinden geçtikten sonra onayınız alınarak yerine yerleştirilmektedir. Bu konuda Türkiye çapında en iyi firma olduğumuzu buradan bir defa daha belirtmek isteriz. İzmit ev taşıma konusunda  müşteri destek hattımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Taşınmalardan önce ev ziyareti yapılır ve taşınacak malzemeler yerinde görüldükten sonra uygun araç , ekipman , sargı malzemelerin hesabı yapıldıktan sonra sizlere durum anlatılır karşılıklı onay sürecinden geçtikten sonra taşınma gününüz planlanır ve nakliye için yapmanız gereken adımlardan en önemlisi tamamlanmış olur.

admin

Mesajınızı bırakın

Call Now Button