• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

Aylık arşiv 30 Mayıs 2021

Kocaeli nakliyat firması

Nakliyat ve depolama alanında üstün gayretlerimiz ile Kocaeli ev ve ofis nakliyesi sektörüne büyük bir yatırım dahilinde avantajlarla dolu bir firma deneyimi dahilinde soluk getiren ve İzmit’ te en iyi nakliyat firması olmanın da gururu ile sizlere hizmet sunmaktayız. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere destek olurken üstün hizmet anlayışımızı da sizlere sunmaktayız.

Kocaeli Nakliyat Firması

Ev taşıma işlemi oldukça zor ve stres dolu bir süreçtir siz değerli taşınma adayı müşteriler için tavsiye  edeceğimiz en önemli ayrıntı kurumunuzu seçerken çok doğru adımlar ile bu işlemleri ele almanız olacaktır çünkü ele alaınan bu konu sizin ve eşyalarınızın daha güvenli i biçimde yerlerine yerleştirilmesi konusunda önemli ayrıntılar arasında yer alacaktır. Firma seçiminde yapmanız gereken firmanın tarihi ki bu en önemli ayrıntı olarak karşınıza çıkacağını taşınmanızın ilk anlarından itibaren hissedeceğiniz önemli bir ayrıntı olmaktadır. Diğer bir durum ise işi doğru dürüst bir şekilde yapmak olmaktadır. Bu işi en iyi şekilde ambalajlamanın sanatı ile kolay bir şekilde uyguluyor ve bu sektörde en kolay şekilde yapacağız.

İzmit Nakliyat Firması

Nakliye ve depolama alanında işimizi dürüst bir şekilde yapmak sorumluluğumuzu en iyi biçimde yapmaktayız. İşimizi yaparken kıymetli bir şekilde depolama için bizleri aramanızı sizlere sunuyoruz.

En İyi Gölcük Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmit Nakliyat Firması

İzmit nakliyat firması olarak ilkeli ve güvenli ev ve ofis taşımacılığı olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Kurumsal açıdan destek taleplerini en hızlı cevaplama ve bu alanda en sağlam kadrolar ile kocaeli genelinde ev ve ofis nakliyesi konusunda destekler veren şirket sahip olduğu müşteri ağı ile de detaylara önem veren politikalar izleyerek sizlerin yanında olmaktadır. Prensiplerimiz açısından ucuz ve ilkeli olan hizmet en iyi hizmettir anlayışı çerçevesinde çalışmalarımızı yapıyoruz.

Kocaeli nakliyat firması

Profosyonel işinde uzman ve en önemlisi sabit fiyat garantisi ile hizmet verme anlayışından taraf olan firmamız işini dürüst yaptığı için sizlerin desteğini kazanmış önemli şirketler arasında yer almaktadır. Taşıma detaylarına girecek olursak önce eşyalar yerinde görülesi aşamasından geçmek zorundadır ki bu en önemli aşamalar arasında yer alan ayrıntıların en başında gelmektedir. İstanbul Kocaeli  Gebze Darıca ve Gölcük merkezlerimiz ile sektöre büyük katkılar ile hizmet sunmaya kendimizi adamış bulunmaktayız. Uzmanlık alanımızda asansörlü olarak ev taşıma asanörlü olarak ofis taşıma ve en önemli ayrıntı olan kredi kartına taksit olayı ile nakliyat çözümleri gibi bir çok hiç bir kurumda olmayn ayrıntılar mevcuttur.

İzmit Nakliye firması

Ayrıca geleneksel yöntemlerin çok daha fazlasını yaparak en hasarsız ve en çok müşteri memnuniyeti aralığında hizmetler gerçekleştiren kurum olmanın haklı ve avantajlı destekleri ile çalışırken izlerin ynında olmaktayız. Kurumsal açodan firma araştırması yaparken kurumunuzu iyi eleyin ve iyi seçin.

İzmit Evden Eve Nakliyat

Kurumsal kimliği ile ön plana çıkan  şirketler aracılığı ile yapılan ev ve ofis nakliyesi her zaman müşterilerin en az yıpranma ile sonuç aldığı işlemler arasındadır. Çünkü nakliye sektörü son 10 yıldan beri bir çok işinde uzman olmayan ve sadece günlük kazanç elde etmeyi amaçlayan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Kurumuz İzmit Evden Eve Nakliyat Birlik Nakliyat olarak Marmara Bölgesinde işini hassasiyet ile yapan ve bu kapsamda sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ev eşyalarının bir yerden başka bir yere nakliyesi konusunda kendini yenileyen vizyona sahiptir.

Sektöründe Öncü Firmamız Birlik Nakliyat

Tüm ekip ve elemanlarımız bu konuda kesin eğitimler alarak en iyi taşınmayı yapmak amacıyla eğitilmektedir. Kendi öz filoları ile Kocaeli genelinde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Kurumumuz Merkez ofisi aracılığı ile tüm yurda hizmet vermektedir. Nakliyat sırasında en önemli noktalardan birisinin montaj ve demontaj olduğunun farkındayız. Bu yüzden şirketimiz bu konuda büyük mobilya şirketlerinde çalışmaktadır. Her zaman işini en iyi yapan kişiler ile çalışmaktadır. Ekiplerimiz arasında marangozluk alanında yıllarını vermiş ve bu konuda Türkiye’nin en iyi çalışanları mevcuttur. Her türlü mobilya aksamını söküp numaralandırıp ve daha sonra ambalajlayarak yeni evinize taşınması sürecinde hizmet vermekteyiz. Yeni eve gelen mobilyalar uzman ekipler ile kurulum sürecinden geçtikten sonra onayınız alınarak yerine yerleştirilmektedir. Bu konuda Türkiye çapında en iyi firma olduğumuzu buradan bir defa daha belirtmek isteriz. İzmit ev taşıma konusunda  müşteri destek hattımız sizlere yardımcı olmaktadır.

Taşınmalardan önce ev ziyareti yapılır ve taşınacak malzemeler yerinde görüldükten sonra uygun araç , ekipman , sargı malzemelerin hesabı yapıldıktan sonra sizlere durum anlatılır karşılıklı onay sürecinden geçtikten sonra taşınma gününüz planlanır ve nakliye için yapmanız gereken adımlardan en önemlisi tamamlanmış olur.

Evden Eve Nakliyat Kocaeli

Sektöründe lider Evden Eve Nakliyat Kocaeli‘nde bulunan firmamız profesyonel ekip ,ekipman ve vizyon ile sorunsuzluk garantisini sizlere sunarak İzmit şehir içinde bulunan merkez ofisimiz dahilinden tüm ülkeye ev ve ofis nakliyeleri konusunda destek olmaya devam etmekteyiz. Ekip olarak anlayışımız en üst seviyede olmakla beraber ilkeli olarak ev eşyalarının taşınması depolanması ve gümrüklenmesi gibi çalışmaları uygulamaktayız. Her geçen gün gelişen ve büyüyen dünyamıza paralel olarak kullanmış olduğumuz ekipmanlar konusunda da gelişmeler olmaktadır. Uluslararası alanda Avrupa ve Amerika merkezli teknoloji şirketlerinin  bizlere ve insanlığa kazandırdıkları ekipmanlar Birlik Nakliyat sorumlu bir firma anlayışını benimsemiş olduğu için yurt içinde yani Türkiye içerisinde de kullanılmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerine Kaliteli Nakliye Firması

Asansörlü evden eve nakliyat İzmit konusunda deneyim sahibi olan kurumuz kendi öz sermayesine ait taşıma ekipmanları ile hizmetler sunmaktadır. Kesinlikle sabit fiyat ve yerinde hizmet garantisini alacağınız şirket olan Birlik ev taşımacılığı ile hasarsız ve üzülmeden ev eşyalarınızı yeni ikamet adresinize ulaştırırsınız. Nakliye araçlarımızın her birinde işinde uzman olan 5 kişilik ekip ve bu ekibin başında bir sorumlu personel bulunmaktadır. Nakliye işlemleri genel olarak 09:00 saatinde başlar ancak bitiş saati eşya miktarı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Uzman ekipler yardımını alarak profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile yapacağınız nakliye işlemlerinde internet üzerinden başvuru ve randevu oluşturmanız durumunda sizlere özel olarak yüzde 15 e varan indirimler sunulmaktadır. Covid-19 Tedbirleri kapsamında lütfen kendinize ve ailenize iyi bakın bireysel ve toplum sağlığı açısından maske mesafe ve temizlik koşullarını hatırlatarak yazımızı bitirmek isteriz. Son olarak İyi Düşünün iyi taşının…

En İyi Gölcük Evden Eve Nakliyat Firmaları

Körfez Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımacılık alanında yıllardır süregelen avantajlı nakliyat çözümlerimiz. Sizlere sorunsuz ilkeli ve en iyi şekilde çalışmalar yapıyoruz. Kurumsal kimliğimizin ön planda olan. Bu süreçte müşteri memnuniyeti ile alakalı sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Firmamız İzmit ve Kocaeli Genelinde Başarılı işler yapmaktadır. Hizmet anlayışımız yerinde görülen eşyalar ile sizlere verilen taahhütlerin. En iyi biçimde yapılması anlayışı içerisinde sorunsuz sigortalı ve ilkeli olarak bir nakliye çözümü sunmaktır. Körfez Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında lider konumda bulunan işletmemiz. Müşterilerin tamamen taşınma işlemini kısa süre içerisinde sonlandırmaktadır.

Sektöründe Öncü ve Lider Konumunda ki Firmamız

Kocaeli Asansörlü Evden eve nakliyat olarak firmamız hizmet vermektedir. Çalışanlarımız şirketin kendi öz sermayesi için çalışan. Çalışmalarında müşteriler için sorun yaramadan en uygun fiyatı destekleyen bir anlayış içerisinde olan. Ekipler ve ekipmanlar olmaktadır. Ambalajlama için kurumsal ve ilkeli taşıma hizmet veren şirketimiz. Devletimize ve milletimize sorumlu ahlak anlayışı çerçevesinde detaylara önem veren bir anlayış içerisinde çalışıyor.

Körfez Tütünçiftlik nakliyat

Çalışmalarımızı buna göre şekillendiriyoruz. Kurumsal şirketimiz depolama tesisleri olarak. Kocaeli ,İzmit ,Darıca ,Gebze gibi ilçelerde şubelere ayrılmakta ve bu bölgelerde şubeleri bulunmaktadır. Hassas olan eşyaların nakliyesi konusunda da firmamız yetkin ve hızlı çözümler üretmektedir. Üretilen çözümlerin en kısa zamanda bitirilmesi ve uygun fiyat ile detaylı bir nakliye ile ilerlenmesi sorunsuz olarak detaylandırılmaktadır.

İzmit Körfez nakliyat

Ev nakliyesi işlemlerinde önemli olan en ucuz nakliye ve taşımacılık teklifini sizlere veren değil bu işi en iyi yapacak firmayı doğru olarak seçebilmektir. Çünkü ilerleyen zamanlarda sizlerde yapılan tercihin hem eşyaların güvenli nakliyesi hem de hızlı bir çözüm için ulaşılan çözüm yöntemi dahilinde önemli olduğunu göreceksiniz.  Birlik Lojistik Ev ve Ofis Taşımacılığı çözümleri olarak sizlere hizmet vermeyi bekleyen müşteri temsilcimizle görüşerek taşınmanızı planlayabilirsiniz.

İzmit Evden Eve Taşıma şirketi

İzmit Evden Eve Taşıma şirketi olarak sizlere kaliteli ve sorunsuz olacak biçimde nakliye imkanı sunmaktayız işlerimizde olan tecrübemizi yaptığımız her işten sonraki mutlu müşterilerimiz için uyguluyor ve bu alanda sizlere kaliteli destekler veriyoruz. İşimiz gereği nakliye çözümlerinde asansörlü olarak evden eve nakliye hizmetini verirken eşyalarınızı cam veya balkondan garantili ve hiç bir noktası herhangi bir yere değmeyecek şekilde çıkartarak çözümler üretmekteyiz. Profosyonel ve işinde uzman olan kadroların destekleri ile sizlere çalışmalarımızda üstün kaliteli çalışmalar ile odaklanmaktayız.

Nakliye ile alakalı olarak bizlere başvuru yaparken taşınmak istenilen alanlar ile yeni eviniz arasında bulunan noktalar kısmında sizlerden ayrıntılı olarak bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgilere ek olarak kurum hizmetlerinden en ucuz biçimde faydalanabilmeniz adına oluşturulmuş ve ücretsiz müşteri desteği sunan temsilcilerimiz ile konuşarak veya yerinde görülen eşyaların vermiş olduğu fikirler doğrultusunda nakliye çözümünüz yeniden planlanmaktadır.

İzmit evden eve taşıma

Asansörlü ev taşıma depolama parsiyel olarak bieikim yapma konusunda kendi öz sermeyelerimiz ile şirket ihtiyaçlarını en üst düzeyde tutarak nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Marangoz elektrikçi ve taşıma elemanlarımız sizlere en dürüst hizmet için çalışmakta ve hatasız bir nakliyat imkanı sunabilmek için ter dökmektedir. Ucuz evden eve taşımacılık imkanına kavuşarak bizleri tercih etmeniz durumunda sizlere büyük indimler ile nakliye vereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Kocaeli asansörlü evden eve nakliyat

Kocaeli asansörlü evden eve nakliyat için kurumumuza başvurduğunuz andan itibaren sizlere sorunsuz ve ilkeli olarak ev taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bizlere internet üzerinden başvurarak ev eşyalarınızın güvenli ve sıfır hasar ile yeni evinize nakledilmesi konusunda sizlere sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Ev ve ofis taşımacılığı için detaylara ulaşabileceğiniz web adresimiz sürekli olarak güncel bilgiler ile sizlerin daha hassas biçimde kafanızda oluşan sorunlara cevap vermek amacıyla düzenlemekte ve geliştirmekteyiz.

Kocaeli asansörlü nakliyat

Nakliyat alanında yapılan yenilikler ile sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. Öncelikli hedeflerimiz arasında en ucuz ve en uygun nakliye hizmeti için sizlere İzmit içi asansörlü taşımacılık firması olarak sizlerin taşınma problemlerinizi profosyonel kadrolar yardımıyla halletmekteyiz.

İzmit Asansörlü taşımacılık

İzmit ev ve ofis nakliyesi için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız ve bu hizmeti sunarken en uygun fiyatı sabit fiyat garantisi sunarak nakil etmekteyiz. Öncelikli hedeflerimiz arasında Türkiyede en büyük firma olmanın yanında çaışıyor ve bu amaçla sizlere destek oluyoruz.

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni konusunda sizlere yardımcı olabilmek ve bu süreci doğru bir şekilde düzenleyebilmeniz adına sizler adına bu araştırma sonucunda net bilgi vererek işlemlerinizde nasıl bir sıralama izlemeniz gerektiği konusunda detaylı bir bilgi yazısı oluşturma gereği duyduk öncelikli olarak bu zor ve sıkıntılı süreçte tüm halkımızı bir daha umut dolu güzel günler görebilme adına selamlıyoruz.

Haftasonu yasağında ev taşıma

Ev ve ofis taşımacılığı hayatın insanoğlu için devam edip olağan akışında aksama olmaması için bazı durumlarda uygulaması gereken doğal faaliyetler arasında yer almaktadır. Nakliye işlemleri İçişleri bakanlığının da 29 Nisanda yayınlamış olduğu genelge kapsamında kısmi muaf tutulan hizmet kolları arasında yer almaktadır. Kısmi muaf kelimesini kullanırken asıl demek istediğimiz izne tabi olan bir eylemdir. Ev taşıma izin belgesi alırken öncelikle yapmanız gereken adımları ve kullanmanız gereken uygulamanın sizlere kısa yoldan anlatacağız. İnternet üzerinden yapacağınız bu başvuruda izlenecek adımlar resimlerle birlikte detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • İnternet üzerinden e-devlet uygulaması açılır. Açılan uygulamadan  TC Kimlik no ve şifre bilgileri girildikten sonra e-devlet portalının ana sayfasına yönlendirilir. Bu adımdan sonra en üstte ortada arama bütonununa seyahat izin belgesi yazılır aşağıda resimde yazılacak yer belirtilmiştir.

haftasonu taşınma izni alma

2. Bu aşamadan sonra aşağıdaki ekran belirecek ve bu ekran üzerinden seyahat izin belgesi kısmından başvuru yapmanız istenecektir burda gerekli bölümler doldurulduktan sonra sizlerden açıklama bölümünden ev eşyası taşıtmak için izin almak istiyorum açıklamasını eklemeniz ve bu açıklamanın altına nereden nereye taşınacağınız ne zaman taşınacağınız ve taşınmada hangi araç ve plaka ile muafiyet istediğinizi detaylıca belirtmeniz gerekmektedir.

Taşınma izni

Sizden istenilen tüm bilgileri detaylıca girdikten sonra yukarıdada belirtildiği gibi taşınma için mazeretiniz zaman konusunda planlanan gün ve anlaşma yaptığınız firma bilgileri ile birlikte çalışma yapacak personelin bilgileride girildikten sonra talep edilen yoğunluğa bağlı olarak sizlere en kısa zamanda taşınmanız için planlanan izin belgesi oluşturularak iletilecektir.

Bizler kurum olarak ilkeli ve kaliteli Kocaeli içi evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda hizmetler sunmaktayız. Bizlerden ayrıntılı bilgiler alarak taşınmalarınızı planlayabilirsiniz.

En İyi Gölcük Evden Eve Nakliyat Firmaları

Dilovası evden eve nakliyat

Dilovası evden eve nakliyat firmaları arasında ilkeli olarak en iyi kalitede hizmeti sunmakta olan şirketimiz işini düzgün bir şekilde yapan arkasında bir çok iyi yönde ve kaliteli hizmet alarak yeni yuvalarına yeni evlerine taşınan mutlu mesut müşteri ağı ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Sorunsuzluk anlayışımızı her geçen gün seviye seviye artırarak Kocaeli genelinde müşteri memnuniyet anketlerine göre en iyi işler yapan kurum olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Dilovası evden eve nakliyat

Ev taşıma işleminde önemli süreçlerden bir tanesinin de ev eşyalarının olması gereken malzemeler ile sarılması işlemleridir. Bu işlemler ile genellikle yapılan nakliyelerde sıfır sorun ile olan ve en ufak bir zarara uğranmadan olan çalışmalardır. Kurumsal açıdan firmamızı ziyaret edildiği andan itibaren size destek olacak bir müşteri temsilcimiz bulunmaktadır.

Dilovası ev taşıma firması

Bu temsilci yardımı ile en ucuz ve en kaliteli işlem çözümünü sizlere sunmaya taahhüt eden kurumuz ile taşınmanız planlanmaktadır. Ev Ve Ofis nakliyesinde çözüm oldaklı çalışmalar yapmaktayız.

Dilovası Nakliyat firmaları

Evden eve taşımacılık  şirketleri içerisinde önemli bir yere sahip olan şirket ile nakliyat işlemlerinde sorunsuz olan bir çözüme kavuşursunuz hızlı çözümler ile nokta atışı uygulamalar ile ev ve ofis taşıma işlemlerinde güven içerisinde hissedeğiniz bir durum oluşur bizlerden randevular alarak sizlerde taşınmalarınız konusunda planlama yapabilirsiniz. İyi Düşün İyi Taşının…

Call Now Button